Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
121 postów 1246 komentarzy

"Nowa Polska"

Analityk - System III RP usiłował mnie zniszczyć zawodowo, publicznie, a na końcu prywatnie. Oparty na kłamstwie, nienawiści oraz promujący zło, wymaga gruntownej przebudowy. Jak tego dokonać?

Moje komentarze

 • "W całości popieram"
  Panie Pawle! Popieram w całości i włączam się w Pana inicjatywę. Za pośrednictwem poczty elektronicznej zapytam o szczegóły. Pozdrawiam. Andrzej Dziąba.
  Manifest Obywatelski - zaczynamy!
 • "Mnie też odmówiono wystąpienia"
  Pomimo zgłoszenia mnie przez Teresę Garland do wystąpienia podczas Konferencji, nie zostałem dopuszczony. Zapytałem przed Salą Kolumnową Janusza Sanockiego, czy zapewni mi dwuminutowe wystąpienie? Odpowiedział, że oczywiście i polecił się udać w tej sprawie do Jerzego Jachnika, który siedział za stołem prezydialnym. Podszedłem więc do niego i powtórzyłem to, co usłyszałem od Janusza Sanockiego. Jerzy Jachnik odpowiedział, żeby Janusz Sanocki udzielił mi głosu. Jak to nazwać?
  Sz.P. Janusz Sanocki – Kongres Poszkodowanych - List otwarty
 • @Wican 09:06:48
  Współczuję.
  Czy PKP na zlecenie rządu prowadzi rasową segregację?
 • @Rzeczpospolita 11:02:11
  Dziękujemy Panie Dariuszu. Pozdrawiamy.
  Czy PKP na zlecenie rządu prowadzi rasową segregację?
 • @Wican 17:58:45
  Nie zasłaniam się dziadkiem tylko powłuję się na zacnego przodka ze strony mojego ojca. Dziadek ze strony matki zmarł w 1947 r. w Nowosybirsku po wywiezieniu przez Sowietów. Na Mazurach parcelacji podległały majatki powyżej 50 ha.
  Czy PKP na zlecenie rządu prowadzi rasową segregację?
 • @kula Lis 69 08:51:51
  Mam i będę miał jeszcze więcej. Dziadem próbowali mnie zrobić tacy jak ty, którzy u mojego dziadka w ponad czterdziesto hektarowym gospodarstwie na Mazurach przed wojną mogliby co najwyżej gnój wyrzucać z obory. Żydobolszewizm uczynił z was po wojnie najpierw oprawcami Polaków, a po 1989 r. właścicielami Polski. Rozliczymy kłamców, oszustów, złodziei i zdrajców.
  Czy PKP na zlecenie rządu prowadzi rasową segregację?
 • @kula Lis 69 19:02:30
  Prezes PKO BP, żeby uniknać pozwu o zadośćuczynienie, wolał polecić swoim podwładnym mnie przeprosić i wysłać eksluzywny portfel Witchena. Pokazywanie środkowego palca to raczej domena takich jak ty.
  Czy PKP na zlecenie rządu prowadzi rasową segregację?
 • "Propozycja"
  „PKP Intercity” Spółka Akcyjna
  Prezes Zarządu
  Marek Chraniuk
  Aleje Jerozolimskie 142 A
  02-305 Warszawa


  W imieniu tworzonego Komitetu Wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Teresy Garland uprzejmie proszę o zainteresowanie, wyjaśnienie oraz zadośćuczynienie naszej kandydatce w związku z okolicznościami przedstawionymi przez nią pod zamieszczonym linkiem do artykułu na portalu NEon24.pl oraz w tekście poniżej.

  W wyniku dziwnych i podejrzanych praktyk PKP Intercity Teresa Garland nie dotarła na bardzo ważne spotkanie w Warszawie, na którym miał zostać wyłoniony wspólny kandydat na prezydenta RP kilku ugrupowań narodowych i patriotycznych. Chociaż ta sytuacja dotyczy indywidualnego przypadku, to jednak jego charakter może wskazywać na proceder, a nie precedens. Żądam szczegółowego zbadania i wyjaśnienia tej sytuacji.

  Jako zadośćuczynienie sugeruję oficjalne przeproszenie Teresy Garland oraz zorganizowanie przez PKP Intercity w terminie dwóch tygodni po uzgodnieniu z nami podobnego spotkania, jakie odbyło się 16 lutego 2020 r. w Warszawie, na które nasza kandydatka nie mogła dotrzeć z winy PKP Intercity. Oczekujemy zapewnienia odpowiedniej sali wraz z nagłośnieniem oraz pokrycia kosztów przejazdu dla Teresy Garland oraz osób jej towarzyszących. Informacje w tej sprawie proszę przekazać na mój adres poczty elektronicznej lub pod numerem telefonu 514 699 182.


  Z poważaniem. Andrzej Dziąba.


  Do wiadomości:

  1. Pani Teresa Garland;
  2. Pan Sławomir Dul.
  Czy PKP na zlecenie rządu prowadzi rasową segregację?
 • "Odzyskujemy Polskę"
  Drodzy Przyjaciele!


  Rozpoczynamy walkę o przywrócenie elementarnych praw Polaków na ziemiach naszych przodków. Jeśli tej walki nie podejmiemy i skutecznie jej nie przeprowadzimy, nie będziemy godni powoływania się na bohaterów, którzy nie wahali się oddać życie za Ojczyznę i nazywania się Polakami. Dlatego uprzejmie i pokornie proszę o dojrzałe zaangażowanie, zdyscyplinowany udział, życzliwą współpracę oraz wyrozumiałość w stosunku do siebie, aby Polskę uwolnić od wewnętrznych i zewnętrznych ograniczeń.

  Pani Teresa Garland jest autentycznym kandydatem Polaków w tej walce o przywrócenie praw należnych każdemu człowiekowi bez względu na pochodzenie, kolor skóry, religię, poglądy polityczne. Zdecydowaliśmy się ją poprzeć i pomóc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu kampanii wyborczej. Najbliższe zadanie to zebranie co najmniej 1.000 podpisów poparcia dla niej i zgłoszenie komitetu wyborczego do Państwowej Komisji Wyborczej. Ustawowy termin upływa 16 marca 2020 r. Natomiast do 26 marca 2020 r. trzeba zebrać 100.000 i zarejestrować kandydata w PKW. To bardzo trudne zadanie. Potem w razie zarejestrowania trzeba walczyć o jak najlepszą pozycję w wyborach. Załączam wykaz podpisów poparcia dla naszej kandydatki. Proszę o pomoc w zebraniu jak największej liczby podpisów w celu zgłoszenia komitetu wyborczego. Te podpisy zaliczają się do drugiego etapu, czyli zarejestrowania kandydatki w PKW.

  Bez względu na wynik podjęcie walki o przywrócenie należnych nam praw i udział w wyborach to początek trudnej drogi odzyskiwania suwerenności państwowej, politycznej, ekonomicznej i społecznej. Nie wolno nam zaniechać tych działań, gdyż przyszłe pokolenia nam tego nie wybaczą.


  Z poważaniem. Andrzej Dziąba.
  Teresa Garland – Dekalog programowy Wybory Prezydenckie 2020
 • @Oscar 17:48:10
  Theodore Roosevelt
  USA czyli Imperium Dobra kontratakuje w Iraku
 • @Jan Paweł 17:58:49
  Potrzebna jest duchowa walka ze złem oraz systematyczna praca na rzecz dobra wspólnego, jakimi są naród i państwo. Podstawowe zasady głoszenie prawdy, czynienie dobra, okazywanie miłości oraz świadczenie miłosierdzia. To tylko tyle i aż tyle.
  Tymczasowa Rada Stanu nawiązuje współpracę
 • @Rzeczpospolita 14:20:25
  Ma Pan rację. Żaden zbieg okoliczności nie uczyni Polaków wolnymi, a kraj suwerennym. Mam pewien pomysł, ale nie przedstawię go tutaj. Napisze do Pana za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pozdrawiam.
  13 grudnia 1981 – zwycięstwo Żydów i Kościoła nad Polakami
 • I co dalej?
  Panie Dariuszu! Ma Pan jakiś pomysł, aby zmienić ten bardzo niekorzystny stan rzeczy dla Polski i Polaków? Pozdrawiam.
  13 grudnia 1981 – zwycięstwo Żydów i Kościoła nad Polakami
 • "Pogląd Bogdana Goczyńskiego"
  https://bgoczynski.wordpress.com/2016/06/24/jak-zreformowac-sadownictwo/
  PO PiS a reforma wymiaru sprawiedliwości
 • "Najpierw suwerenność"
  Wszelkie rozważania dotyczące reformy systemu prawnego w Polsce, do czego zalicza się stanowienie, stosowanie i egzekwowanie prawa, mają sens w warunkach suwerenności państwowej. Bez spełnienia tego fundamentalnego postulatu dotyczącego ustroju państwa, nie warto nawet dyskutować. Tym bardziej zabieranie się za wszelkiego rodzaju projekty w tej sferze i próba ich wprowadzenia w życie, są tylko i wyłącznie instrumentami niereprezentatywnej społecznie i nieodpowiedzialnej władzy.
  PO PiS a reforma wymiaru sprawiedliwości
 • "Błąd w ocenie rzeczywistości"
  "Nad tym wszystkim łapę trzyma sąd, który zamiast pochylić się nad problemem, idzie ramie w ramię z okupantem z wielkimi korporacjami, z wielkim biznesem, zwykły obywatel ich nie obchodzi".

  Sądy w Polsce są elementem okupacyjnej władzy żydowskiej. Określenie, że" sąd, ....., idzie ramie w ramię z okupantem" jest błędne. Trzeba precyzyjnie określać rzeczywistość.
  Skandaliczny wyrok sądu w sprawie dr Huberta Czerniaka!
 • "Lepiej późno niż wcale"
  Zarzut ograniczenia biernego prawa wyborczego jest jak najbardziej uzasadniony. Szkoda tylko, że Janusz Sanocki nie protestował cztery lata temu.
  Bezpartyjny poseł Janusz Sanocki rozpoczął strajk głodowy!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:20:31
  Drobiazg Jarku. Po prostu uważam, że zastanawianie się przez nas czy JK zasługuje na poważne traktowanie, jest już w sobie nadużyciem. Szukajmy odpowiedniego kandydata na przywódcę wśród ludzi godnych tego stanowiska. Pozdrawiam.
  Czy Kaczyński będzie kiedyś jak Łukaszenka?
 • "Chybiony tytuł"
  Artykuł dobry, ale w tytule niepotrzebnie użyto nazwiska Kaczyńskiego. Lepiej byłoby użyć w tytule np. "Czy doczekamy się przywódcy Polaka jak Białoruś Łukaszenki?
  Czy Kaczyński będzie kiedyś jak Łukaszenka?
 • Co zrobić z kk w Polsce?
  Trzeba odchudzić to towarzystwo nie tylko dosłownie, ale i w przenośni. KK w Polsce to wyraźny dowód na przerost formy nad treścią. Uratowaliśmy w 1683 r. Europę przed islamem, a 100 lat później kk sprzedał nas zaborcom. Czy to było w porządku?
  Katolicyzm wartością dla narodu i państwa – ?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY