Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
109 postów 1062 komentarze

"Nowa Polska"

Analityk - System III RP usiłował mnie zniszczyć zawodowo, publicznie, a na końcu prywatnie. Oparty na kłamstwie, nienawiści oraz promujący zło, wymaga gruntownej przebudowy. Jak tego dokonać?

Dariusz Komorowski w więzieniu!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wczoraj 2 maja 2014 r. został aresztowany opozycjonista Dariusz Komorowski. Wg relacji, jakie mi się udało uzyskać, przebywa w areszcie przy ul. Rakowieckiej w Warszawie.

 Dariusz Komorowski, który przed wieloma laty stracił w bardzo dramatycznych okolicznościach syna, został aresztowany. Prawdopodobnie jest to konsekwencja wyroku, jaki zapadł przeciwko niemu o znieważenie?

Dariusz Komorowski był zaangażowany w przygotowanie miasteczka przed Sejmem. Możliwe, że zatrzymanie go teraz miało z tym związek. 

Proszę o zainteresowanie jego losem w możliwy sposób. Można np. wysyłać protesty na adres internetowy Ministerstwa Sprawiedliwości (bm@ms.gov.pl), aresztu w Warszawie (as_warszawa_mokotow@sw.gov.pl) lub w inny sposób. Nie bądźmy obojetni. Każdego może spotkać podobny los. Bądźmy solidarni.  

 

 

 

KOMENTARZE

 • DARIUSZ KOMOROWSKI DZIELNIE DOPOMINAŁ SIĘ O SPRAWIEDLIWOŚĆ...
  Oto tutaj film TELEWIZJI NARODOWEJ - jak dzielnie Komorowski dochodził sprawiedliwości w sprawie pokrzywdzonej ubogiej kobiety, którą samorządowcy WYWŁASZCZYLI;
  https://www.youtube.com/watch?v=cDE_uB_AXOw
 • "Do Ministra Marka Biernackiego"
  Minister Sprawiedliwości
  Marek Biernacki

  Uprzejmie proszę o zainteresowanie i pomoc w związku z aresztowaniem w Warszawie 2 maja 2014 r. Dariusza Komorowskiego. Prawdopodobnie miało to związek z wyrokiem, jaki na nim ciążył za znieważenie? Wg relacji, jakie uzyskałem, Dariusz Komorowski przebywa w areszcie przy ul. Rakowieckiej w Warszawie.

  Przed kilkoma laty Dariusz Komorowski stracił w dramatycznych okolicznościach syna. Stało się to nie bez udziału i winy systemu prawnego, który nie tylko dopuszcza do destrukcji w polskich rodzinach, ale wręcz inspiruje i stymuluje patologiczne oraz przestępcze sytuacje. Państwo zamiast chronić rodziny i stwarzać warunki do ich rozwoju, niszczy je.

  Dariusz Komorowski jest w opozycji wobec represywnego państwa, jakim jest III RP. Zarówno wyrok, jaki zapadł na jego niekorzyść i stał się pretekstem do aresztowania oraz wcześniejsze bolesne doświadczenia Dariusza Komorowskiego, są przejawem represywnego i wrogiego państwa wobec obywateli. Nie chcemy takiego państwa i nie zamierzamy tego dłużej tolerować. Proszę wypuścić z więzienia Dariusza Komorowskiego.

  Z poważaniem.

  Ruch Społeczny "Nowa Polska"

  PREZES

  mgr inż. Andrzej Dziąba
 • "Do Prezesa SR dla W-wy Śródmieścia w W-wie"
  Prezes
  Sądu Rejonowego
  dla Warszawy - Śródmieścia
  w Warszawie

  Występując w charakterze społecznego zainteresowanai nad funkcjonowaniem wymiaru sprawiedliwości w Polsce uprzejmie proszę o inforamcję, czy na mocy wyroku SR dla W-wy Śródmieścia w Warszawie został aresztowany 2 maja 2014 r. Dariusz Komorowski? Jeśli tak proszę o podanie sygn. akt sprawy sądowej oraz krotką sentencję wyroku. W załączeniu link do wpisu na Neon24.

  Z poważaniem.

  Ruch Społeczny "Nowa Polska"

  PREZES

  mgr inż. Andrzej Dziąba
 • "Uwolnić Komorowskiego"
  Dariusz Komorowski głoduje od 2 maja 2014 r. Dzisaij odwiedzili go Lorenz Freimann i Janusz Komór. Wyglądal bardzo źle. Powienien natychmiast zostać uwolniony.
 • "Przemoc Instytucji Publicznych w Polsce"
  4 czerwca 2014 r. w Warszawie odbędzie się Konferencja Prasowa p.t. "Przemoc Instytucji Publicznych w Polsce". Tematem przewodnim jest uwolnienie przebywającego w areszcie śledczym w Warszawie Dariusza Komorowskiego. Dokładny czas i miejsce będa znane dzisiaj wieczorem, o czym można będzie się informować u organizatorów Konferencji:

  Danuty Jasik - numer telefonu 733 573 112;

  Janusza Komora - numer telefonu 888 204 273;

  Lorenza Freimanna - 796 564 998;

  Andrzeja Dziąba - 514 699 182.

  Zapraszamy mieszkańców Warszawy, goszczących tego dnia w stolicy, urzędników oraz przedsatwicieli mediów.


  O R G A N I Z A T O R Z Y

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY