Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
119 postów 1182 komentarze

"Nowa Polska"

Analityk - System III RP usiłował mnie zniszczyć zawodowo, publicznie, a na końcu prywatnie. Oparty na kłamstwie, nienawiści oraz promujący zło, wymaga gruntownej przebudowy. Jak tego dokonać?

"Lichwa"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Zwalczym lichwę i pogardę, będziem Polakami. Dał nam przykład Sigurjonsson, jak zwyciężać mamy".

 Hasłem i myślą przewodnią Sejmiku Konfederacji na Rzecz Reform Ustrojowych (tekst ze wstępu), projektem reform ustroju RP oraz wystąpieniem Pana Wojciecha Sawickiego p.o. Rzecznika Praw Kredytobiorcy chcę uświadomić i zaapelować do opinii publicznej, aby stanowczo przeciwstawiła się okradaniu nas przez banki za przywoleniem, zgodą i z udziałem władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej w Polsce.

Konfederacja na Rzecz Reform Ustrojowych w Polsce wypracowała stanowisko w siedmiu sektorach. Drugi dotyczy ustroju monetarnego, a jego funadmentem jest suwerenny pieniądz. We wstępie do stanowiska Konfederacji czytamy: "Ograniczenie konstytucyjnego prawa NBP jedynie do emisji znaków pieniężnych jest bezprzykładnym aktem pozbawienia nas suwerenności gospodarczej. Polska gospodarka została skazana na sztucznie tworzony 'głód monetarny', który może być zaspokajany jedynie kreacją pieniądza dłużnego. W ten sposób została na nas nałożona kontrybucja wyceniana na około 130 mld zł rocznie. Ten proceder należy przerwać za wszelką cenę. W tym celu postulujemy następujące zmiany w architekturze monetarnej". Dalej autorzy stanowiska Panowie Jacek Rossakiewicz, Józef Kamycki i Staszek Adamczyk podają dziewięć postulatów. Stanowisko Konfederacji na Rzecz Reform Ustrojowych (KoRReUs) jest profesjonalne i kompleksowe.

Wystąpienie Pana Wociecha Sawickiego z 22 lipca 2015 r. jest komentarzem do przyjętej 10 lipca 2015 r. przez Sejm ustawy o "zmianie ustawy o nadzorze rynkiem finansowym oraz niektórych innych ustaw". Autor odnosi się do wysokości pozaodsetkowych kosztów kredytu. Informacje, które podaje Wojciech Sawicki są porażające. W majestacie prawa uprawiany jest proceder okradania kredytobiorców przez banki. I ten proceder należy przerwać za wszelką cenę.

Te dwa wydarzenia, jakimi są stanowisko KoRReUs oraz wystąpienie Wojciecha Sawickiego, skłaniać powinny do głebokiej refleksji, obudzenia instynktu samozachowawczego i jawnego sprzeciwu.

 

Ruch Społeczny "NOWA POLSKA"

Andrzej Dziąba

 

 

     

 

 

  

  

      

 

 

 

 

 

     

 

KOMENTARZE

 • III Sejmik Konfederacji
  odbędzie się jutro (w niedzielę) na Uczelni Łazarskiego w Warszawie ul. Świeradowska 43, sala 130, godz. 10.00

  Głównym punktem obrad będzie przyjęcie stanowiska uzgodnionego.
 • @nikander 11:35:15
  Zapomniałem dodać: wstęp wolny, głosów wolnych nie przewidujemy, ściśle trzymamy się 7 wyznaczonych tematów.
 • @nikander 11:35:15
  Dziękuję za wpis Panie Józefie. Życzę uczestnikom III Sejmiku owocnych obrad. Myślami, sercem i duszą będę z Wami. Pozdrawiam.
 • @nikander 11:39:02
  Dyscyplina to podstawa.
 • @Analityk 11:42:44
  Jedną z wersji projektu "stanowiska" można znaleźć tutaj: https://dl.dropboxusercontent.com/u/75370509/Stanowisko%20Konfederacji%20na%20Rzecz%20Reform%20Ustrojowych%2020-2015JK.pdf
 • @nikander 11:59:44
  Bardzo dziękuję za uzupełnienie.
 • @autor
  Nikander

  Myślisz, że te twoje g....wiane wypociny ktoś czyta?
  Pomijając mnie?

  :-))

  Nie bądź śmieszny.

  Nie załapałeś się, jak wielu twoich ziomków ze wzgórz Golan, na koniunkturę za Balcerka i stało się.

  Podobno "dobra i psu mucha", ale z tego gó..na nawet muchy nie będzie.

  Bu ha ha ha :-))))))))))))))

  pozdro od

  nonscolara
 • @nonscolar 13:30:09
  Czyta, uznaje i zamierza realizować.
 • "Rozpad NWO"?
  http://www.monitor-polski.pl/zgrzybiali-zydomasonscy-decydenci-zostali-usunieci/comment-page-2/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY