Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
108 postów 1029 komentarzy

"Nowa Polska"

Analityk - System III RP usiłował mnie zniszczyć zawodowo, publicznie, a na końcu prywatnie. Oparty na kłamstwie, nienawiści oraz promujący zło, wymaga gruntownej przebudowy. Jak tego dokonać?

"Uwolnić Dariusza Komorowskiego"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

29 czerwca 2016 r. został zatrzymany przez Policję w Warszawie Dariusz Komorowski i osadzony w więzieniu. Aktualnie przebywa w Zakładzie Karnym w Kamińsku i prowadzi protest głodowy.

 Dariusz Komorowski odbywa wyrok kilkunastu miesięcy więzienia za "pobicie" trzech policjantów. Był sądzony i skazany w tej sprawie, kiedy odbywał wyrok za "znieważenie" strażnika miejskiego w Warszawie, nazywając go "pacanem". Nie był w tym czasie należycie reprezentowany. 

Jako mąż zaufania Dariusza Komorowskiego wystąpiłem do licznych instytucji publicznych, a wśród nich Ministerstwa Sprawiedliwości, Rzecznika Praw Obywatelskich, aby podjęły interwencję. Dariusz Komorowski jest w sposób okrutny prześladowany przez instytucje publiczne. Pisałem już o tym na NEon24.pl

Proszę o udzielenie pomocy Dariuszowi Komorowskiemu w możliwy sposób. Jestem do dyspozycji osób, które chciałyby się ze mną skontaktować, uzyskać niezbędne informacje i pomóc. Podaję moje dane kontaktowe: Andrzej Dziąba numer tel. 514 699 182, e-mal; rs.nowapolska@gmail.com 

  

 

KOMENTARZE

 • "Ułaskawienie Dariusza Komorowskiego"
  Minister Sprawiedliwości
  Prokurator Generalny
  Zbigniew Ziobro


  Na podstawie udzielonego upoważnienia przez skazanego Dariusza Komorowskiego syna Mariana (załącznik - scan upoważnienia) uprzejmie proszę o osobiste zainteresowanie oraz spowodowanie, aby pozytywnie zaopiniowany wniosek o ułaskawienie przez Sąd Rejonowy dla Warszawy - Śródmieścia w Warszawie w sprawie sygn. akt V K 69/14 i Sąd Okręgowy w Warszawie w sprawie sygn. akt X Ka 216/15 został niezwłocznie przekazany do kancelarii prezydenta RP.

  Dariusz Komorowski znajduje się aktualnie w Zakładzie Karnym w Kamińsku i od 29 czerwca 2016 r., kiedy został zatrzymany, prowadzi protest głodowy. Dalsza zwłoka w procedurze ułaskawienia, dzięki czemu Dariusz Komorowski może odzyskać wolność, zagraża jego zdrowiu i życiu.

  Dariusz Komorowski był gorliwym obrońcą krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Załączam komentarz, jaki otrzymałem w tej sprawie od Adama Słomki: "Trzeba pisać, że Darek to obrońca krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Tam został pobity i za to skazany /prowokacja służb/, inaczej nie wiadomo, kto to i za co siedzi i po co go bronić. Wielu ludzi nie wie o nim nic". Pozdrawiam. Adam.
  Z poważaniem. Andrzej Dziąba.
 • Zastanawiam się jak może funkcjonować człowiek w relacji z tzw.
  Państwem, po tym jak czuje się skrajne skrzywdzony. Nie dziwię sie Panu Stonodze że tak uparcie niszczy to tfu państwo, czyli okupanta Polski.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY