Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
121 postów 1246 komentarzy

"Nowa Polska"

Analityk - System III RP usiłował mnie zniszczyć zawodowo, publicznie, a na końcu prywatnie. Oparty na kłamstwie, nienawiści oraz promujący zło, wymaga gruntownej przebudowy. Jak tego dokonać?

"Uwolnić Dariusza Komorowskiego"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

29 czerwca 2016 r. został zatrzymany przez Policję w Warszawie Dariusz Komorowski i osadzony w więzieniu. Aktualnie przebywa w Zakładzie Karnym w Kamińsku i prowadzi protest głodowy.

 Dariusz Komorowski odbywa wyrok kilkunastu miesięcy więzienia za "pobicie" trzech policjantów. Był sądzony i skazany w tej sprawie, kiedy odbywał wyrok za "znieważenie" strażnika miejskiego w Warszawie, nazywając go "pacanem". Nie był w tym czasie należycie reprezentowany. 

Jako mąż zaufania Dariusza Komorowskiego wystąpiłem do licznych instytucji publicznych, a wśród nich Ministerstwa Sprawiedliwości, Rzecznika Praw Obywatelskich, aby podjęły interwencję. Dariusz Komorowski jest w sposób okrutny prześladowany przez instytucje publiczne. Pisałem już o tym na NEon24.pl

Proszę o udzielenie pomocy Dariuszowi Komorowskiemu w możliwy sposób. Jestem do dyspozycji osób, które chciałyby się ze mną skontaktować, uzyskać niezbędne informacje i pomóc. Podaję moje dane kontaktowe: Andrzej Dziąba numer tel. 514 699 182, e-mal; rs.nowapolska@gmail.com 

  

 

KOMENTARZE

 • "Ułaskawienie Dariusza Komorowskiego"
  Minister Sprawiedliwości
  Prokurator Generalny
  Zbigniew Ziobro


  Na podstawie udzielonego upoważnienia przez skazanego Dariusza Komorowskiego syna Mariana (załącznik - scan upoważnienia) uprzejmie proszę o osobiste zainteresowanie oraz spowodowanie, aby pozytywnie zaopiniowany wniosek o ułaskawienie przez Sąd Rejonowy dla Warszawy - Śródmieścia w Warszawie w sprawie sygn. akt V K 69/14 i Sąd Okręgowy w Warszawie w sprawie sygn. akt X Ka 216/15 został niezwłocznie przekazany do kancelarii prezydenta RP.

  Dariusz Komorowski znajduje się aktualnie w Zakładzie Karnym w Kamińsku i od 29 czerwca 2016 r., kiedy został zatrzymany, prowadzi protest głodowy. Dalsza zwłoka w procedurze ułaskawienia, dzięki czemu Dariusz Komorowski może odzyskać wolność, zagraża jego zdrowiu i życiu.

  Dariusz Komorowski był gorliwym obrońcą krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Załączam komentarz, jaki otrzymałem w tej sprawie od Adama Słomki: "Trzeba pisać, że Darek to obrońca krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Tam został pobity i za to skazany /prowokacja służb/, inaczej nie wiadomo, kto to i za co siedzi i po co go bronić. Wielu ludzi nie wie o nim nic". Pozdrawiam. Adam.
  Z poważaniem. Andrzej Dziąba.
 • Zastanawiam się jak może funkcjonować człowiek w relacji z tzw.
  Państwem, po tym jak czuje się skrajne skrzywdzony. Nie dziwię sie Panu Stonodze że tak uparcie niszczy to tfu państwo, czyli okupanta Polski.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY