Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
121 postów 1246 komentarzy

"Nowa Polska"

Analityk - System III RP usiłował mnie zniszczyć zawodowo, publicznie, a na końcu prywatnie. Oparty na kłamstwie, nienawiści oraz promujący zło, wymaga gruntownej przebudowy. Jak tego dokonać?

"Działania pozorne Ministerstwa Sprawiedliwości" - część 2.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Koronnym argumentem chroniących komornika i Eurobank autorstwa wizytatorów warszawskich sądów, było stwierdzenie, że pieniądze po trafieniu na konto tracą tożsamość. Zasugerowałem, aby sprawdzić tożsamość autorów tego stwierdzenia.

 Ministerstwo Sprawiedliwości/

Prokuratura Generalna


"Lichwiarska ofensywa Ministerstwa Sprawiedliwości" to mydlenie oczu obywatelom. Nic takiego nie miało, nie ma i nie będzie miało miejsca autorstwa tego i dotychczasowych nierządów począwszy od 1989 r. 

Przykład zajęcia przez Eurobank na wniosek komornika sądowego Jacka Bogiela przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy - Woli w Warszawie  potwierdza moją tezę. Eurobank wiosną 2016 r. zajął pieniądze, które z mocy prawa były wolne od zajęcia z racji wielkości kwoty (wtedy była to kwota poniżej 13.500 zł), a poza tym pieniądze te były świadczeniem z MOPS w Będzinie i przekazał je komornikowi.

Od trzech lat instytucje podległe Ministerstwu Sprawiedliwości/Prokuraturze Generalnej udają, że coś robią, łamiąc ustanowione prawo (skarga na czynności komornika, doniesienie o popełnieniu przestępstwa kradzieży pieniędzy z rachunku bankowego itp. czynności nie zostały rozpatrzone zgodnie z prawem). Może postępowanie przeciwko Eurobankowi sygn. akt 1 Ds 950.2018, które powinno zostać właściwie przeprowadzone przez Prokuraturę Rejonową dla Wrocławia - Starego Miasta we Wrocławiu, zgodnie z kierunkiem wskazanym w moim zażaleniu, zasugerowane w postanowieniu Sądu Rejonowego Wrocław - Śródmieście z 5 listopada 2018 r. w sprawie sygn. akt V Kp 1155/18, będzie zgodnym z prawem działaniem?      

W miniony czwartek odebrałem pismo z Eurobanku, w którym ta bezczelna i lichwiarska instytucja nie ustosunkowuje się do wcześniejszego złamania prawa, uważa że jej działania były poprawne, sugeruje abym w razie dalszych wątpliwości złożył kolejną reklamację, "zmiatając pod dywan" wcześniejsze interwencje w tej kompromitującej sprawie i uważa, że jestem jeszcze temu publicznemu złodziejowi coś winien. Chamstwo i bezczelność!


Z poważaniem. Andrzej Dziąba.

 
 

KOMENTARZE

 • "Korespondencja z Prokuraturą Wrocław - Stare Miasto"
  Zastępca
  Prokuratora Rejonowego
  Dla Wrocławia - Stare Miasto
  Małgorzata Abraniczuk
  (nazwisko nieczytelne)

  W odpowiedzi na Pani pismo skierowane do mnie 4 kwietnia 2019 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej informuję, że w mojej korespondencji z 25 lutego 2019 r. przekazałem dla podległej Pani jednostki konkretny postulat, aby w sprawie PR 1 Ds. 950.2018 nadać bieg zawiadomieniu o podejrzeniu popełnienia przestępstwa złożonego przeze mnie zgodnie z kierunkiem wskazanym w zażaleniu z 30 lipca 2018 r. (załącznik). Tak postanowił Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Śródmieścia w postępowaniu sygn. akt V Kp 1155/18 z 5 listopada 2018 r. Skoro więc Pani pisze w cytowanym piśmie z 4 kwietnia 2019 r., że moje pismo z 25 lutego 2019 r. nie zawiera wniosków procesowych, które dotyczyłyby prawomocnie zakończonego postępowania 1 Ds. 950.2018, to albo się nie orientuje w tym, co się dzieje w podległej jednostce, albo mija z prawdą. Obydwa zachowania wyczerpują znamiona określone w art. 231 kk. Czy mam zrobić z tego użytek?

  Proszę bez zbędnej zwłoki nadać bieg zawiadomieniu o podejrzeniu popełnienia przestępstwa złożonego przeze mnie zgodnie z kierunkiem wskazanym w zażaleniu, a więc przeciwko Eurobankowi, tak jak postanowił Sąd..


  Z poważaniem. Andrzej Dziąba.


  Do wiadomości:

  1. Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu;
  2. Prokuratura Regionalna we Wrocławiu;
  3. Prokuratura Krajowa.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY