Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
121 postów 1246 komentarzy

"Nowa Polska"

Analityk - System III RP usiłował mnie zniszczyć zawodowo, publicznie, a na końcu prywatnie. Oparty na kłamstwie, nienawiści oraz promujący zło, wymaga gruntownej przebudowy. Jak tego dokonać?

"500 +, emerytura +, krowa +, świnia +, gówno +"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Te pseudoinicjatywy mają dwa wspólne mianowniki: + oraz Jarosława Kaczyńskiego. Czy ideowy spadkobierca Jakuba Bermana i Hilarego Minca oraz krewniak braci Świątkowskich Jarosław Kaczyński mógłby coś więcej wymyślić?

 Chciałem coś dodać do tego, co napisałem, ale uznałem, że byłoby to niepotrzebne. W tytule i we wstępie zawarłem wszystko, co według mnie powinno wystarczyć, aby realnie ocenić bieżącą sytuację. 

KOMENTARZE

 • NOWA POLSKA SIĘ PYTA: "Oparty na kłamstwie, nienawiści oraz promujący zło, wymaga gruntownej przebudowy. Jak tego dokonać?"
  Odpowiadam końcówką dyskusji na https://wiernipolsce.wordpress.com/2019/04/05/szczegoly-wyborow-na-ukrainie-zydzi-biora-wszystko/#comment-155694

  Nad wejściem do AKADEMII PLATOŃSKIEJ widniał taki napis

  >> IGNORANTOM MATEMATYKI WSTĘP WZBRONIONY
 • Kaczysław
  Chyba najbardziej kocha przedwojenną sanację. Duch Piłsudskiego zżera mu mózgownicę. Są jednak różnice między Kaczysławem a Marszałkiem, mianowicie Marszałek wysadzał pociągi i miał różne kobiety, Kaczysław miał brata i ma koty, a wysadza swoich przydupasów, jak mu fikają.
 • @Berkeley72 22:47:39
  A kiedy ignoranci posiadają władzę, skutki są opłakane.
 • @Analityk 11:13:28
  Zero konkretów .. czysta nienawiść.
  A polityka to szachy, matematyka prospołeczna, pro gospodarcza, to walka o poprawę poziomu życie narodu...
  a nie emocje, przezwiska, obelgi fochy, zaparcia ..i inne g..wno.
  Nienawiść zabija, niszczy jest destrukcyjna...
  trzeba mieć program pozytywny, budujący...tworzący lepszą jakość życia..

  i tylko wtedy można rozważać która koncepcja jest lepsze bardziej efektywna..

  a tak nie ma o czym gadać plucie i obelgo to żaden program to żadna alternatywa.

  I nie żebym popierał PIS ... po prosty wrogowie PIS nie maja żadnego pomysłu na lepszą Polskę... natomiast mają wiele pomysłów na własne lepsze życie ..jak dostaną się do koryta władzy... a to dużo za mało by takich błaznów popierać.
 • @Oscar – aby radość i uśmiech wrócił do Polski wystarczy zmienić zły system.
  .
  Łatwo nie będzie.

  Wszyscy się cieszą z nowej binarnej techniki, a płaczą z powodu dziwnych decyzji władzy dyktatorskiej większości z nieparzystym podziałem, bez możliwości równowagi.

  Życie binarne jest równe na lewej i prawej półkuli Ziemi. Podział władzy i równowaga w systemie muszą być zgodne z naturą. Jak jest inaczej to się cieszą złodzieje systemu równowagi.
 • @Oscar 08:19:05
  A po co konkrety skoro z ogólników wiadomo, że mamy do czynienia z oszustami. Z szulerami się nie gra nawet w szachy. To nie przejaw nienawiści tylko wyrachowania. Źle Pan to ocenił. Mam program pozytywny i nie koncentruję się na krytyce politycznych hochsztaplerów, a wśród nich z PiS. Ten wpis na NEon24.pl był zwykłym zabiegiem socjotechnicznym. potrzebna jest Nowa Polska.
 • @Oscar 08:19:05
  Jako komentarz zamieszczam również treść wystąpienia ojca Augustyna Pelanowskiego: https://www.youtube.com/watch?v=A3KVVa1_b90
 • "Niedaleko spada jabłko od jabłoni"
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1410692752335978&set=a.102240619847871&type=3&theater&ifg=1

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY